09.12.2016r. Zebranie Rady Stowarzyszenia w Łodzi.

Dnia 9 grudnia 2016r. w sali konferencyjnej Hotelu GRAND w Łodzi, odbyło się zebranie Rady Stowarzyszenia.

Część I spotkania dotyczyła szkolenia nt. „Zadania Głównej Komisji Rewizyjnej oraz Oddziałowych Komisji Rewizyjnych” oraz „Wymagania prawne i organizacyjne w zakresie zmian do Statutu”. Część II spotkania dotyczyła realizacji działań statutowych przez ZG oraz zarządy  oddziałów, a także planów pracy na rok 2017. Nasz oddział reprezentowali Prezes Andrzej Nowak, Wiceprezes Andrzej Łęgowik, Skarbnik Dariusz Okraska, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zdzisław Szechowicz oraz Członek Oddziału Bartosz Sołtysiak.

Miło nam również poinformować, że nasz Oddział otrzymał wyróżnienie za zaangażowanie w kreatywne i systematyczne aktualizowanie strony internetowej Oddziału OSPSBHP w 2016r.