Zakończenie szkolenie okresowego i spotkanie integracyjne

W dniu 23 czerwca 2017r. zakończyło się szkolenie okresowe dla służb bhp. Bezpośrednio po szkoleniu odbyło się spotkanie integracyjne członków naszego oddziału.

Około 20 członków naszego stowarzyszenia uczestniczyło w szkoleniu okresowym dla służb bhp. Szkolenie miało dość nietypowy charakter, gdyż w wiekszości zroganizowane było metodą samokształcenia kierowanego. Moduły szkoleniowe udostepnił kolega Artur Lipowicz. Natomiast seminarium prowadził Pan Maciej Ujma - nadinspektor pracy z częstochowskiej Państwowej Inspekcji Pracy. Obu Panom w imieniu Zarządu Oddziału serdecznie dziękujemy. Po szkoleniu odbyło się spotkanie integracyjne, gdzie przy kolacji w miłej atmosferze koleżanki i koledzy behapowcy wymieniali się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy wszyskim obecnym za przybycie, a tym co nie byli - żałujcie.