01.02.2019r. Spotkanie noworoczne członków OSPSBHP oddział w Częstochowie

W dniu 01.02.2019r. w jednej z restauracji w Częstochowie odbyło się spotkanie noworoczne członków naszego oddziału. Czas płynie nieubłaganie, gdyż było to już 4 noworoczne spotkanie w obecnej kadencji zarządu.

Spotkanie zgromadziło ok. 1/3 członków naszego Oddziału. Prezes oddziału Andrzej Nowak powitał wszystkich zgromadzonych uczestników oraz podziekował osobom, które uczestniczyły w organizacji spotkania. W miłej atmosferze poruszano przede wszystkim temat zbliżających się wyborów władz Stowarzyszenia. W trakcie spotkania padł pomysł, aby w miesiącu czerwcu zorganizować wyjazdowe spotkanie integracyjne połączone ze spływem kajakowym. Jak zawsze decyzję pozostawiamy naszym członkom. Szczegóły podamy w późniejszym czasie, po ustaleniu kosztów impezy.