10.04.2017r. Drugie spotkanie w UDT

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.04.2017r. o godz.17.00 odbyło się drugie szkolenie w Centrum Bezpieczeństwa Technicznego UDT w Częstochowie.

Spotkanie rozpoczął dyrektor częstochowskiego UDT Pan Marek Krygier. Wyraził satysfakcję z zacieśniającej się współpracy pomiędzy UDT, a OSPSBHP w Częstochowie. Po krótkiej przerwie kawowej rozpoczęło się szkolenie, którego prelegentem był , pan Wojciech Relidzyński - inspektor działu urządzeń transportu bliskiego. Szkolenie dotyczyło uwarunkowań prawnych z zakresu uprawnień, eksploatacji i konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Inspektor omówił obszernie tematykę i odpowiedział na szereg zadanych pytań. Szkolenie trwało ponad 2 godziny. Wzięło w nim udział ponad 30 członków. Kolejne zaplanowano na miesiąc czerwiec w siedzibie naszego oddziału. Serdecznie zachęcamy koleżanki i kolegów do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, gdyż wiedza przekazywana jest nieodpłatnie. Zarząd oddziału serdecznie dziękuje panu dyrektorowi, wykładowcy jak i pani koordynator Akademii UDT Magdalenie Psiuk za organizację szkolenia.

Autor tekstu: Andrzej Łęgowik