15-01-2016r. Spotkanie noworoczne członków OSPSBHP oddział w Częstochowie.

W dniu 15.01.2016r. odbyło się  pierwsze w historii naszego oddziału spotkanie noworoczne. Dlaczego pierwsze?

Ponieważ jak dotąd spotykaliśmy się w miesiącu grudniu, na tak zwanej Wigilii. Od jakiegoś czasu, do zarządu oddziału dochodziły głosy, aby przenieść spotkanie z miesiąca grudnia na styczeń. Wynikało to przede wszystkim z nakładania się terminów spotkania wigilijnego członków naszego oddziału, ze spotkaniami wigilijnymi w zakładach pracy. Członkowie zostali poproszeni o wyrażenie opinii na ten temat. Zdecydowana większość osób wybrało miesiąc styczeń. Spotkanie noworoczne zgromadziło blisko połowę członków naszego Oddziału. Po krótkim powitaniu i złożeniu życzeń noworocznych przez prezesa oddziału Andrzeja Nowaka, przedstawiono podsumowanie naszej działalności w mijającym roku. W miłej atmosferze poruszano nurtujące nas problemy w naszej pracy zawodowej, wymieniano zdobyte doświadczenia. Czas spotkania mijał bardzo szybko i kilkugodzinne spotkanie dobiegało końca. W trakcie spotkania padł pomysł, aby w miesiącu czerwcu zorganizować wyjazdowe spotkanie szkoleniowo-integracyjne. Jak zawsze poddamy to szerszej dyskusji na najbliższym spotkaniu szkoleniowym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!